WITAJ W ENKLAWIE ROZWOJU

Moim celem, a zarazem główną pasją jest pomoc drugiemu człowiekowi, dzielenie się swoją wiedzą i wzbogacanie innych o nowe umiejętności. Kierowanie ludzi na nowe, fascynujące ścieżki życia, które do tej pory  były, w ich wyobrażeniach, nieosiągalne.

To miejsce zaciszne, enklawa – zostało stworzone dla wszystkich osób, które chcą zadbać o siebie, rozwijać swój umysł i ciało. To miejsce dla każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania wiedzy o własnym rozwoju. 

Enklawa Rozwoju to strefa dla osób, które borykają się z różnorodnymi kwestiami blokującymi ich szczęście, zadowolenie czy rozwój.

Najcenniejsze dla mnie są spotkania z drugim człowiekiem. Słuchanie go, próba zrozumienia i pomocy. Wierzę, że każdy z nas ma w sobie spory potencjał, który bardzo często blokujemy lękiem, smutkiem, brakiem wiary w siebie, brakiem zaufania do specjalistów, strachem przed napiętnowaniem. 

Z każdego spotkania z drugim człowiekiem, ale też ze sobą samą, czerpię wiedzę i zmieniam skrypty w moim umyśle. 

Enklawa Rozwoju będzie miejscem zacisznym, traktującym o dbaniu o siebie w wielu sferach. Znajdziecie tu wpisy na tematy, które są mi bliskie i mnie interesują.

Będzie więc trochę naukowo, bo lubię czytać badania i opierać swoją wiedzę na twardych dowodach. Będą też przemyślenia, refleksje osobiste. Pojawią się tematy ekologiczne, kulinarne, zabawne i poważne, czyli taki miks tego co dobre dla mnie i może też dla Was.