Wycisz wewnętrznego krytyka
i wzmocnij pewność siebie i asertywność.

Ciągle NIE wystarczająco Dobra,
żeby Dobrze Zarabiać!

Pomagam samozatrudnionym introwertyczkom-perfekcjonistkom budować pewność siebie w zgodzie z wartościami slow life
(spokój, balans pracy i życia minimalizm) z branży kreatywnej,  które za nic w świecie nie chcą  robić agresywnej autopromocji,
wyskakiwać z lodówki – tylko po to, żeby zdobyć klienta.
To już wolą odpuścić.
Ale jednak chcą mieć dobrze płacących klientów,
nie chcą się tak przepracowywać i chcą być w końcu zadowolone z siebie i ze swojej pracy, która jest ich pasją.

Znasz To?

Dziś znowu kończysz o 23:30, robiąc kolejne poprawki - chociaż obiecywałaś sobie, że dziś razem obejrzycie serial w spokoju.

Przeczytałaś ogłoszenie. Wiesz, że z takim klientem chcesz pracować. Myślisz: "Nie mam szans, inni są lepsi ode mnie, z czym do ludzi... Nie ma sensu..." Więc poddajesz się już na starcie.

Oglądasz portfolio innych osób i się porównujesz: "Moje jest w porównaniu tak słabe, że nie ma co pokazywać, nigdy nie dojdę do tego poziomu" Czujesz się zniechęcona i sfrustrowana. Masz ochotę już tylko skrolować cokolwiek byleby nie wracać do swojego projektu.

Sama masz już siebie dość! Nie potrafisz odpuścić, nie potrafisz odmówić klientowi i robisz dodatkowe zlecenia po godzinach, zagryzając zęby, bo przecież ze starymi nie wyrabiasz.

Jak myślisz o szukaniu klienta, to zjada Cię stres, przestaje Ci się chcieć robić cokolwiek, tak bardzo nie lubisz być nachalna.

Klient ma jakieś zażalenie. W głowie pojawia Ci się cała lista Twoich "przewin". Od razu uznajesz, że to ty zawaliłaś, że to Tobie brakuje wiedzy, albo czegoś nie umiesz wystarczająco dobrze.

Jesteś już zmęczona i bezsilna. Tyle pracujesz, starasz się, nie masz prawdziwych urlopów. Niestety ciągle nie zarabiasz tak jak byś chciała.

Jakby samej pracy

i rzeczy do nauczenia się

było Ci za mało…

Słyszysz, że powinnaś się promować, powinnaś budować markę na youtubie, tiktoku, instagramie i facebooku.
Powinnaś być gwiazdą pewności siebie.

A Ty tego nie chcesz, aż Cię skręca na samą myśl,
że masz to wszystko robić.

Masz ochotę rzucić tym, zamknąć się w domu, wyjechać
w Bieszczady i iść na etat, chociaż nie –  czujesz, że tam też się wykończysz – na etacie, bo w Bieszczadach odpoczywasz, wreszcie cisza i spokój.

 Przytłoczenie ilością TO DO i brak wiary w to, że możesz coś osiągnąć, powoduje, że poddajesz się zanim zaczniesz. Mimo, że podskórnie czujesz,  że jesteś zdolna i podejmujesz się wyzwań: „no jak, to ja tego nie zaprojektuje?”

 

 Ale z drugiej strony…

Wiesz, że jeśli nikt Cię nie zobaczy w sieci, to nie będziesz mieć klientów. Sama strona www to już dzisiaj za mało. Wiesz, że brakuje Ci pewności siebie i asertywności, żeby tak po prostu zacząć promować siebie. I kręcisz się w kółko pomiędzy niechęcią do „zdobywania” klientów, a jednocześnie realną ich potrzebą.

Nawet rozkminasz sobie, że najlepiej to mieć menadżera,
który ogarniałby za Ciebie wszystko, co jest związane
z „pozyskiwaniem” klientów. Nawet męża próbujesz namówić, żeby się tym zajął.

I miotasz się wewnętrznie pomiędzy przepracowywaniem się, brakiem czasu i odpuszczaniem tego, co dałyby Ci realne dochody, z których byłabyś dumna.

W twojej głowie jest tak silny głos, nie dam rady, nie wierze, że sobie poradzę, jestem beznadziejna, idiotka, i  z czym do ludzi, wymyśliłaś sobie robienie biznesu…z twoją introwersją…inni to potrafią zrobić fajne rzeczy, a ja… nigdy się tego nie nauczę.

 

Taka walka na co dzień z samą sobą, z motywowaniem siebie do zrobienia rzeczy, które Cię straszą jest okropnie frustrująca.

W życiu nie chodzi tylko o załatwianie spraw. Chodzi o to, żeby w trakcie uczyć się o sobie i stawać się lepszym człowiekiem.

Nie. To nie jest kolejny kurs o tym jak pewnie siebie sprzedawać własne usługi,  zarabiać dużo i pracować mało, leżąc na plaży w ciepłych krajach.

To też nie jest kurs o byciu ekstrawertywną gwiazdą, o byciu lepszą wersją siebie, która idzie po to czego chce
bez obaw i asertywnie,
która gdy życie daje jej cytryny robi z nich lemoniadę.
Trzymajcie mnie! Oj nie!

To też nie jest 5 dniowy kurs o tym jak szybko zmienić przekonania i zadzieje się magia pewności siebie.

Tego nie obiecuje nikomu.

  Ciągle nie wystarczająco…

czasu 
Nie ma mowy, nie powiesz klientowi, że masz za dużo pracy i nie wyrabiasz. Pomyśli, że się nie nadajesz do tego zadania. Zarwiesz noc.  Jesteś sfrustrowana klientem, pracą, wszystkim.

spokoju i asertywności

Tylko pies jeszcze Cię nie denerwuje. Najbardziej jesteś zła na siebie, że nie umiesz być asertywna. Zgadzasz na różne rzeczy z lęku, że jak tego nie zrobisz, to stracisz klienta. A przecież musisz z czegoś żyć. Czujesz, że nie masz wyjścia.

pewności siebie 

Masz pomysł na fajną propozycję współpracy. Wiesz, że TYLKO trzeba wysłać swoją ofertę. Ale wtedy dopada cię nieprzyjemny, ściskający żołądek irracjonalny lęk, że ktoś po drugiej stronie pomyśli sobie, że co za idiotka, co ona tu wysłała. I już nawet czujesz ten oblewający gorącem wstyd.

odwagi

W domu masz dużo pomysłów na marketing. Z kim współpracować, dla kogo stworzyć fajny projekt, gdzie się ogłosić.  Ale. Ty nie zagadasz, nie napiszesz, no nie ma mowy. Już wiesz.. Nic z tego nie wyjdzie. Nie, po prostu to nie Ty, narzucająca się, wciskająca swoją ofertę

wiary w siebie.

No więc odpuszczasz, nawet nie podchodząc do tematu. I czujesz się zawiedziona, bo masz fajne pomysły, ale nie jesteś w stanie samej siebie przeskoczyć. Jesteś zawiedziona sobą, tym, że nie radzisz sobie z tak prostymi rzeczami jak wysłaniem oferty, to jak ty chcesz mieć swoją firmę.

Słyszałaś takie porady?
no ale czym ty się przejmujesz, no po prostu to zrób, no przecież co ci szkodzi, no idź i mu powiedz, że na to się nie zgadzasz…
No po prostu musisz się wystawiać, zmienić myślenie… no musisz być pewniejsza siebie, silniejsza, twardsza.
Sama tego nie rozumiesz, jak to jest, że nie możesz przez to przebrnąć…to brzmi logicznie.
 

Chcę Ci powiedzieć, że te rady nie działają, bo nie mogą zadziałać. Dlaczego? Bo umysł „wie i rozumie”, ale emocje „czują i blokują”.

Tu nie chodzi o to, żeby zablokować krytyczne myśli – albo co gorsze, robić z wewnętrznego krytyka sojusznika, przyjaciela. Nie chodzi o to, żeby jeszcze więcej pracować i się uczyć i wtedy dopiero poczujesz się kompetentna i pewna siebie.

Sekret nie tkwi w tym, żeby zmienić myślenie o sobie.

Nie można wyłączyć wewnętrznego krytyka i wtedy wszystko będzie dobrze działać. To nie jest takie proste. Dlatego czytanie książek, słuchanie podcastów o pewności siebie pomaga na chwilę. Na poziomie emocji czujesz lęk, wstyd, czujesz się niewystarczająco dobra. I potem wszystko wraca.

Kluczem do zmiany jest …

zbudowanie w sobie głosu, który jest wspierający, rozumiejący, motywujący i powoduje, że czujesz się ze sobą i swoimi decyzjami dobrze. W zgodzie, bez przymusu, bez wychodzenia na siłę ze strefy komfortu. A do tego potrzebujesz transformacji nie tylko w mindsecie.

Pomogę Ci Poczuć Spokojną Pewność Siebie W Swojej Firmie

 Wiem jak to jest kiedy przepalasz swój czas i energię na ulepszanie siebie, swoich usług i produktów. Po to, żeby być coraz lepszą. Wiem,
że to niesie frustrację i niepokój.
Pokażę Ci jak przestać się przepracowywać, obwiniać o błędy i w końcu poczuć spokój, że twoja praca jest po prostu dobra.

Chcę odczarować dla Ciebie sprzedawanie swoich usług. To nie musi być nachalne, agresywne, nie musi budzić w Tobie tyle lęku, a nawet odrazy.  A wiem po sobie – to  będzie najlepsza inwestycja w Ciebie i  Twoją firmę.  Tylko trzeba najpierw wyciszyć wewnętrznego krytyka, sabotażystę i zbudować mocny i głośny Głos – Twojej Wewnętrznej Przewodniczki. Wierzący w Ciebie, zgodny z Twoimi wartościami i wrażliwością.

No i trzeba pożegnać się z myślami, że sama praca nad mindsetem oraz wiedza i kompetencje z twojej branży wystarczą. Niestety nie.

 

Moje klientki o swoich przemianach piszą tak:

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

 „To taki ciągły lęk przed krytyką, mojego pomysłu czyli mnie. Lęk przed tym, że sobie nie poradzę z tym wszystkim, co mam do zrobienia. Lęk przed tym całym głośnym promowaniem firmy”.

Chcę ci powiedzieć, że tak nie musisz.

Nie musisz czuć niepokoju, patrząc na 100 zadań na dziś, nie musisz żyć w kulturze „rushmagedonu”, głośności, przebijania się z ofertą wszystkimi oknami i drzwiami.

To nie jedyna droga do zbudowania pewności siebie w swojej pracy.

Z pewnością masz mnóstwo pytań i wątpliwości:

 

1. Jak pozbyć się strachu, że jestem za mało wykwalifikowana, kiedy żadne kursy i nauka tego nie zmieniły?

Jak w końcu poczuć się ekspertką kiedy w środku czuję się jak aktorka, która tylko gra pewną siebie specjalistkę. W domu mam poczucie, że wcale nie prowadzę poważnej firmy, tylko tak sobie coś samej dziergam, nic poważnego.

2. Czy będę musiała się całkiem zmienić, swoją osobowość, żeby być pewną siebie i asertywną – nie chcę tracić swojej wrażliwości.

Z jednej strony bycie introwertyczką nie pomaga w „przebijaniu” się przez konkurencję, ale nie chcę być inna. Lubię pracować sama, schowana za komputerem.

3. A co jeśli będę bardziej asertywna i np. podniosę stawki, wyznaczę granice pracy to moi klienci odejdą?

A co jeśli moi klienci słysząc mnie pewną siebie odrzucą mnie i powiedzą, ze wymyślam, że i się w głowie poprzewracało?

4. Mam poczucie wstydu, że chcę więcej zarabiać, przecież moja praca to nic takiego, to nie chirurgia na otwartym sercu.

Czy można zmienić takie nastawienie w głowie i nie czuć wstydu za to, czego chcę?

5. Co jeśli nie będę mogła się zmobilizować do wyjścia ze strefy komfortu i będę sobą zawiedziona?

Często wiem, co powinnam zrobić, tylko nie potrafię się przełamać, zmusić i wyjść do ludzi z moim portfolio.

6. Jeśli zacznę być asertywna to zacznę wywoływać konflikty i klienci będą zawiedzeni?

Czy to nie będzie zmienianie mnie w kogoś kim nie jestem, np. silna, bezkompromisowa, kiedy wcale tak się nie czuję.

Jak być asertywną a jednocześnie nie być taranem, jak to zrobić po swojemu, bez dominacji, bez poczucia wewnętrznego przymusu.

7. Skąd będę wiedziałą co mówić, jakich argumentów używać kiedy będę chciała obronić swoją rację czy postawić na swoim.

Jak to zrobić, żeby moje argumenty były wysłuchane i nikt ich nie podważył.

8. A co jeśli mój strach, że umiem za mało podpowiada mi prawdę?

Jak przestanę go słuchać, to się narażę na ośmieszenie? A co jeśli przestanę się kontrolować, nie będę pracować jak do tej pory, to całkiem odpuszczę.

9. Czy ten lęk przed oceną, przed krytyką może w ogóle zniknąć

Robiłam już kursy z wyceny, z robienia oferty, a nadal boje się ją napisać z takimi stawkami jak chcę i po prostu wysłać.

Uciszenie głosu wewnętrznego krytyka to sposób na odbudowę pewności siebie.

Świat pędzi. Boimy się, że czat GPT będzie bardziej kreatywny i zabierze nam pracę.

Będziemy musiały nadążać. Do nowych wyzwań technologicznych, ale też do klientów z nowymi  wymaganiami.

Jeśli dasz sobie teraz szansę na wyciszenie wewnętrznego krytyka i zbudujesz głos pewnej siebie, asertywnej i empatycznej kobiety, to niezależnie co przyniesie przyszłość – Ty będziesz spokojna, bo wiesz że sobie poradzisz.

Kiedyś codziennie paraliżował mnie lęk przed kontaktem z klientem.

Bałam się, że za mało się przygotowałam. Nie będę znała odpowiedzi na podstawowe pytania. Nie chciałam zawieść klienta. Bałam się opinii: „Nie ma kwalifikacji, a zabiera się za samodzielną pracę”. Z tyłu głowy uważałam, że nie będę mieć tylu klientów, żebym się mogła z tego utrzymać.  Tworzyłam kolejne pomysły na zarabianie, robiłam kolejne kursy. Żeby w końcu być tą kompetentną specjalistką, która zasługuje na swoje dyplomy i zarobki. Jeśli zrobiłam błąd nikt nie musiał wskazywać palcem. Czułam zalewający mnie wstyd, że jak mogłam tego nie sprawdzić. Taka podskórna irytacja i zawiedzenie sobą. Porównywałam się do innych, którzy mają fajne strony, super opinie. Na pewno są lepsi ode mnie. Dlatego uczyłam się do nocy. I te wyrzuty sumienia za tracenie czasu. Na książki, na wolny weekend.

Efekty?

W rzeczywistości gorączkowo robiłam tyle rzeczy, próbując pochwycić wszystkie tematy z ciągłym niedoczasem. Ta ilość pracy nie była widoczna ani w ilości klientów ani w zarobkach. Byłam przemęczona i przestraszona. Miałam już dość i zaczynałam wątpić czy się do tego nadaję. Rozważałam porzucenie mojej pracy-pasji. Byłam na zmianę zestresowana i zagoniona.  Albo nie mogłam wstać rano, albo rzucałam się w wir od rana, bo tyle do zrobienia.

Dziś wiem, że zrobiłam całą plejadę klasycznych błędów próbując poradzić sobie z moją niepewnością siebie i poczuciem bycia niewystarczająco dobrą. Dlatego to nie mogło się udać.

 Żaden dyplom ani kurs nie dał mi tego co praca nad poczuciem własnej wartości.

Już nie porównuję się do turbo specjalistów. Podziwiam ich, ale jestem dumna z siebie. Budzę się rano spokojna, nie przytłoczona listą ToDo. Jeśli czegoś nie wiem, to mówię, że się douczę. A kiedyś to byłby wyrok. Wyznaczam sobie kolejne cele i wierzę, że tam dotrę.

Dzięki swojej drodze w pracy psychoterapeutki i pracy nad sobą już wiem, co tak naprawdę jest potrzebne, żeby czuć spokojną pewność siebie. Swoją metodę pracy opieram na systemach terapii opartych na dowodach naukowych. Nie ma w tym żadnego czary mary i pitu pitu. Jestem typem „szkiełko i oko”. Potrzebuję dowodów, że coś działa, zanim zacznę to robić. 

Uciszenie wewnętrznego krytyka i wzmocnienie pewności siebie poprzez budowanie głosu wpierającego da ci spokój w swoim biznesie.

Podczas kursu powiem Ci krok po kroku, jak uczyć się nowych schematów (sposobów myślenia, doświadczania emocji, wspomnień), bez całkowitej zmiany swojej osobowości. Dam Ci takie protokoły postępowania, które naukowcy zbadali, że działają. Ale to wszytsko nie będzie odarte z humoru, zabawy, z wrażliwości, z zadumy i z ogólnej troski. To nie będzie kurs produkujący „fejkowych zwycięzców”, których motywacja trwa…no może jeden dzień po showmańskim występie, czy motywującym spiczu. To jest ciepły, ważny proces, który daje głębokie i trwałe zmiany.

Pewność siebie i asertywność to nie siła i stawianie granic.

To nie introwertyzm Cię blokuje i każe odpuszczać. 

To Głos Krytyczny, który codziennie wzbudza w Tobie lęk i wstyd.

Przekraczanie lęku to dla ciebie masakra? Zaufaj mi, to da się zmienić. Niekoniecznie w lwicę salonową, ale w kobietę, która godnie o sobie myśli i tak się zachowuje.

Nie mogę i nie chce obiecać ci, że po moim kursie będziesz przedsiębiorczynią, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i niczego się nie boi. Załatwia wszystko od razu i tylko o czymś pomyśli to już! Robi! No nie.

W sieci i w książkach jest wiele metod na perfekcjonizm i budowanie pewności siebie. Niestety wiele z nich opiera się na siłowej zmianie: „Just Do IT, Połknij tę żabę”. Kiedy introwertyczka chce pójść taką ścieżką czuje niezgodę i niezrozumienie. I porzuca te pomysły z poczuciem porażki.

Ja pokażę Ci jak stopniowo ze spokojem budować pewność siebie. Bez przekraczania twojej wrażliwości. Nauczę Cię omijać trudności z wysłaniem oferty, wyznaczeniem odpowiednich stawek, asertywnym stawianiem granic swoim klientom, odmawianiem im – tak, że nie popadniesz w przytłoczenie i obwinianie siebie.

 

Moje klientki pracując ze mną moimi technikami widzą zmiany i konkretne rezultaty

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

W życiu zawodowym spokój i zadowolenie nie bierze się
z niezliczonej ilość dyplomów potwierdzających Twoje kompetencje.

Cześć, jestem Sylwia i od lat wspieram kobiety w odbudowywaniu swojej pewności siebie, kompetencji i po prostu bycia fajnymi, mądrymi babkami, które mają przed sobą otwarte horyzonty.

Wiem, że potrafię Ci pomóc, bo zrobiłam to już wiele razy.

Od 7 lat pracuję z kobietami z niskim poczuciem własnej wartości. Mówią o sobie, nie wierze w siebie, nie mam pewności siebie. Przychodzą do mnie zmęczone, w depresji, przepracowane, z płaczem na końcu nosa, często z wypaleniem, z lękiem, wstydem. Z każdą z nich przechodziłam proces, który je bezpowrotnie zmienił.  

 

Taki proces przeszłam ja sama z moją terapeutką. To ona nauczyła mnie, że „wrażliwość to odwaga”, że nic na siłę. Pokazała mi mojego wewnętrznego krytyka, który co kilka sekund komentował mnie w mojej głowie. Razem go uciszałyśmy. Zbudowałam wspierający głos, który jest ze mnie dumny i mówi mi, że jest ok. Jest dobrze, a ja dam radę.

To było tak nieprawdopodobne, że natychmiast sama zaczęłam  sie szkolić więcej z terapii schematów, terapii akceptacji i zaangażowania, uważnego współczucia, mindfullnesu i generalnie tzw.3ciej fali w psychoterapii cbt, bo chciałam dawać tą samą moc moim klientkom.

 I to był strzał w dziesiątkę – znalazłam się w domu. W moim wewnętrznym spokojnym domu, ale też w domu – u celu – znalazłam takie połączenie pracy, która dawała dużo szybsze i głębsze zmiany. Nie widziałam nigdy takiej zmiany u żadnej mojej klientki, która pracowała tylko nad mindsetem.

Tutaj są opinie moich klientek – przeczytaj, zobacz kim są te dzielne, wrażliwe kobiety i co postanowiły zrobić dla siebie.

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

„Mauris aliquam lobortis eros tincidunt sodales. Vestibulum non quam vitae sapien eleifend varius. Phasellus id metus mauris.”

Chcę Ci opowiedzieć dwie historie.. Pierwsza, to Twoje życie, po pracy ze mną. Po decyzji, że chcesz inaczej, lepiej, spokojniej.

Druga, To życie takie jak do tej pory…

Dołączyłaś do kursu i…

Zaczynasz drogę do trwałej zmiany w pewności siebie. Na początku nauczysz się wyłapywać i zatrzymać krytyczny, obwiniający głos w twojej głowie. To będzie pierwszy stop dla przewidywań o porażce, dla połajanek, że za mało się starasz.

 Kiedy usłyszysz pretensje klienta, że coś mu nie działa, że za drogo.  W pierwszej chwili możesz poczuć niepokój, ale już w drugiej sekundzie będziesz wiedziała co zrobić i jak zapanować nad zdenerwowaniem. Uruchomisz Głos Wspierającej Przewodniczki, który wie, że robisz dobrze i błąd to nie katastrofa.

Klient chce dołożyć coś spoza umowy, no przecież to tylko 10 minut, pani to logo wyśrodkuje, to tylko 10 dodatkowych zdjęć, slajdów. Nie wkurzysz się, nie sfrustrujesz, bo umiesz asertywnie odmówić lub zgodzić się na Waszych wspólnych warunkach, bez obaw o ocenę.

Podnosisz swoje ceny w zgodzie ze sobą, z zaplanowanym rytmem, ze spokojem, bo znasz swoją wartość i wartość swojej pracy. Zarabiasz więcej, więc odzyskujesz czas, energie i kreatywność.

Masz swoje zawodowe i prywatne granice. Planujesz tyle zadań ile realnie zmieści się w dniu pracy, bo potem idziesz na spacer, spędzasz czas z bliskimi bez telefonu w ręce.

Jesteś dumna ze swojej marki, którą oparłaś na tym jaka jesteś. Dokładana, perfekcjonistka – introwertyczka.  Klienci cenią to w Tobie, bo Ty sama siebie cenisz.

Ciągle marzysz, żeby kiedyś pokazać się światu – ale jesteś już właściwie, pewna że to wychodzi innym, a nie tobie, więc odpuszczasz. może po 50tce kobiety żyją już w zgodzie ze sobą?

Pracujesz z klientami z przypadku, którzy liczą każdą złotówkę, chcą dostać produkt, najlepszy i najtańszy. Mają ciągłe pretensje, chodzisz sfrustrowana kolejnym roszczeniowym, krytykującym klientem.

Budzisz się z lękiem, bo wcale nie chcesz zaczynać kolejnego dnia pracy i mierzyć się z tymi wszystkimi to do, które nie mają końca. Jesteś w ciągłym niedoczasie, nie ogarniasz ilości zadań, boisz się ciągle, ze się nie wyrobisz z projektami. W twoich relacjach z bliskimi coraz częściej są kwasy, fochy, nieporozumienia – bo ty uważasz, że musisz dużo pracować, a twoi bliscy czują się zepchnięci na piąty plan. Zarabiasz, ale ciągle nie stać cię na fajne wakacje, na to żeby zrobić sobie wolne w ciągu dnia – bo przecież masz projekty. Chciałaś wolności – a masz pracy jak na 2 etatach. Dodatkowo czujesz że cała odpowiedzialność jest na Tobie. A to przytłacza i w sumie to chce ci się już płakać od tego. Ciągle boisz się pokazać swoją ofertę, bo nie wiesz jak to zrobić z tym twoim introwertyzmem i niechęcią do pokazywania siebie.

Myślisz sobie może, że na takie rezultaty to trzeba wiele godzin pracy dziennie, myślenia i analizowania, co się we mnie dzieje.

Nic bardziej mylnego. Nie będę Cię zachęcać do permanentnej analizy, a wręcz odwrotnie – do jej zaprzestania. Przecież ty już i tak ciągle rozmyślasz, dlaczego inni potrafią a ty nie. Dlaczego ty musisz siedzieć po pracy a innym to idzie tak szybko i lekko.

Dużo lepiej i bardziej efektywnie działa trening, który robisz małymi krokami, codziennie poświęcając może 30 minut, może nawet 15-cie.

Ten kurs przygotowany jest dla kobiet, które nie tylko codziennie pracują w swoim biznesie, ale też mają swoje życie prywatne, swoje hobby, swój czas na to, żeby właśnie już się przestać rozwijać tylko zwyczajnie pójść na spacer czy obejrzeć serial koreańskiJ

Online Coaching Resources

Wellness eBook

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam varius purus nec lobortis vulputate.

The Essentials of Goal Setting

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam varius purus nec lobortis vulputate.

3 Week Career Workshop

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam varius purus nec lobortis vulputate.

Find Your Balance. Set Your Goals. Take A Challenge. Reward Yourself.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus malesuada nibh quam. A congue ante ultricies sit amet. Maecenas ante mauris, placerat in pretium non, sagittis a leo. Nulla feugiat ipsum facilisis finibus ornare. Donec placerat bibendum purus ac volutpat.

Maecenas ligula nisi, mollis ac nulla et, sagittis lobortis erat. Vestibulum rutrum at quam vitae consectetur. Suspendisse ullamcorper hendrerit turpis, ac cursus eros lacinia at. Donec vitae fermentum ligula. Sed porta ac ante ut maximus. Donec aliquet leo porta, viverra diam ut, accumsan metus.

Online Coaching Resources

Wellness eBook

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam varius purus nec lobortis vulputate.

The Essentials of Goal Setting

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam varius purus nec lobortis vulputate.

3 Week Career Workshop

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam varius purus nec lobortis vulputate.

Don’t Wait Any Longer. Start Forging Your Own Path Today!