Opinie o terapii
Opinie moich klientów są dla mnie czymś więcej niż potwierdzeniem, że dobrze wykonuję swoją pracę.
To dowód na to, że zmiana jest możliwa, nawet jeśli dziś trudno w nią uwierzyć, nawet jeśli wszystkie problemy na starcie wydają się być przytłaczające.
Czytając opinie moich klientów, widzę konkretnych ludzi i ich drogi: od momentu, gdy wszystko wydawało się bolesne, trudne i nie do pokonania, do chwili, gdy zaczęli oddychać pełną piersią, żyć dobrym życiem.
Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, mam nadzieję, że znajdziesz w nich coś, co da Ci odwagę do pierwszego kroku. Co zbuduje w Tobie wiarę, że zmiana jest w zasięgu ręki.
Zgłosiłam się do Sylwii z depresją i wieloletnią dystymią – takim stanem, gdy niby się żyje i działa, ale trudno o poczucie sensu i radość z czegokolwiek. W naszej współpracy znalazłam złoty środek: konkretne narzędzia oparte na wiedzy naukowej i jednocześnie przestrzeń na emocje. Największą zmianą była zmiana w możliwościach mojego umysłu – myślenie stało się dosłownie łatwiejsze, jakbym po latach patrzenia przez mgłę w końcu założyła okulary. Dziś potrafię uspokoić rozbiegany umysł i współpracować ze sobą samą, a to chyba największy skarb, jaki wyniosłam z terapii.
Umów się na konsultację
Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w tym trudnym czasie, spotkajmy się na żywo. Porozmawiamy o Twoim bólu i potrzebach, żebyśmy mogli razem zastanowić się, jak mogę Ci pomóc.
Sylwia Stefańczyk, terapia cbt
Czasem wystarczy jedno zdanie, żeby poczuć, że ktoś nas rozumie.
W newsletterze piszę o tym, co naprawdę dzieje się w relacjach, emocjach i głowie. Dzielę się myślami z pogranicza psychoterapii i codzienności, które mam nadzieję, że pomogą Ci lepiej rozumieć siebie i innych.
Newsletter wysyłam rzadziej niż inni, ale staram się, żeby każdy list był wart Twojego czasu.
